Maak kennis met ons team

reintjesadvies overleg klant administratie belastingadvies
Andre Reintjes

André Reintjes

Belastingadviseur/mede-eigenaar

andre.reintjes@oculus-groep.nl

Bram Jansen

Fiscaal en juridisch adviseur

bram.jansen@oculus-groep.nl

Annemiek Derks

Salarisadministrateur/ -adviseur

annemiek.derks@oculus-groep.nl

Frits Dupont

Administratie- en belastingadviseur

frits.dupont@oculus-groep.nl

Guus Reintjes

Administratie- en belastingadviseur

guus.reintjes@oculus-groep.nl

Jolanda Swinkels

Administratie- en belastingadviseur

jolanda.swinkels@oculus-groep.nl

José van Leunen

Administratie- en belastingadviseur

jose.vanleunen@oculus-groep.nl

Joyce Holtman

Administratief medewerkster (intern)

joyce.holtman@oculus-groep.nl

Joyce Pubben

Administratie- en belastingadviseur

joyce.pubben@oculus-groep.nl

Martijn Houwen

Administratie- en belastingadviseur

martijn.houwen@oculus-groep.nl

Karin Jacobs

Salarisadministrateur en -adviseur

karin.jacobs@oculus-groep.nl

Pascal Lucassen

Administratie- en belastingadviseur

pascal.lucassen@oculus-groep.nl

Renata Nolte

Administratie- en belastingadviseur

renata.nolte@oculus-groep.nl

Kennismaken?

Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend en kosteloos kennismakingsgesprek.