Maak kennis met ons team

reintjesadvies overleg klant administratie belastingadvies
Andre Reintjes

André Reintjes

Belastingadviseur/mede-eigenaar

andre@reintjesadvies.nl

Bram Jansen

Fiscaal en juridisch adviseur

bram@reintjesadvies.nl

Annemiek Derks

Salarisadministrateur/ -adviseur

annemiek@reintjesadvies.nl

Frits Dupont

Administratie- en belastingadviseur

frits@reintjesadvies.nl

Guus Reintjes

Administratie- en belastingadviseur

guus@reintjesadvies.nl

José van Leunen

Administratie- en belastingadviseur

jose@reintjesadvies.nl

Joyce Holtman

Administratief medewerkster (intern)

joyce2@reintjesadvies.nl

Joyce Pubben

Administratie- en belastingadviseur

joyce@reintjesadvies.nl

Margret van den Heuvel

Administratie- en belastingadviseur

margret@reintjesadvies.nl

Martijn Houwen

Administratie- en belastingadviseur

martijn@reintjesadvies.nl

Karin Jacobs

Salarisadministrateur en -adviseur

karin@reintjesadvies.nl

Pascal Lucassen

Administratie- en belastingadviseur

pascal@reintjesadvies.nl

Lidia Spreeuwenberg

Administratie- en belastingadviseur

lidia@reintjesadvies.nl

Renata Nolte

Administratie- en belastingadviseur

renata@reintjesadvies.nl

Kennismaken?

Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend en kosteloos kennismakingsgesprek.